ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ KİMLERE VERİLİR

Özel direksiyon dersi Ehliyeti olup sürüş yeteneklerini geliştirmek isteyenler için verilen özel direksiyon eğitimi yasal çerçeveye alınacak.

özel ders

Milli Eğitim Bakanlığı, ehliyeti bulunan ancak sürüş yeteneklerini geliştirmek için özel direksiyon dersi almak isteyen vatandaşların başvurduğu özel direksiyon derslerini yasal dayanağa kavuşturacak düzenlemeyi hayata geçirecek.

Yapılacak yönetmelik değişikliğiyle özel direksiyon eğitimi alacak ehliyet sahiplerinin özel motorlu taşıt sürücüleri kurslarına kaydolarak 4 saatlik trafik adabı dersiyle birlikte istediği kadar direksiyon uygulama eğitimi de alması sağlanacak. Düzenlemeyle söz konusu eğitimlerin yetkin olmayan kişilerce “merdiven altı” olarak verilmesinin önüne geçilmesi hedefleniyor. Sürücü kurslarının hizmet kalitelerinin artırılması amacıyla ilçe nüfusları dikkate alınarak belirlenecek kotaya göre kurs açılabilecek.

Özel direksiyon eğitimi yada ileri sürüş eğitimi almak için doğru adrestesiniz.

www.bilginlersurucukursu.com ww.kucukkoysurucukursu.com
Whatsapp: 0541 612 70 77
İnstagram: bilginlersurucukursu – bilginlerehliyet
Facebook: @bilginlermtsk

Gaziosmanpaşa-Küçükköy Bilginler Sürücü Kursuna özel ders almak için öncelikle Alibeyköy yanısıra Eyüpsultan ilçesi Sultangazi , Bayrampaşa, Yeşilpınar , Karayolları, Gazi Mahallesi, Küçükköy , 500 evler , Yıldıztabya, Çırçır , Karadeniz Mahallesi gibi yerleşim yerlerine yakınlığı kolay ulaşımıyla Küçükköyde hizmet vermekteyiz.